По дорозі в Глеваху в Київській області стався збройний конфлікт між волонтером, переселенцем з Донецька Сергієм Максимцов і співробітником СБУ на прізвище Чабан, передає Корупція.Інфо

Популярне: Стає страшно… Георгій Тука зробив серйозну заяву, він відкрив очі ВСІМ УКРАЇНЦЯМ

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер Роман Синіцин.

Максимець повертався додому з друзями, на з'їзді з одеської траси їм створив аварійну ситуацію автомобіль Mitsubishi Outlander.

"Відбулася словесна перепалка. Звичайний дорожній конфлікт. Але "Аутлендер" починає переслідувати і підрізати мікроавтобус Сергія (зелений Mercedes Vito). В результаті після наздоганялівок і підрізань водій "Аутлендера"- співробітник СБУ на прізвище Чабан – стріляє в пасажира Максимця. Стріляє нібито в голову, той встиг закритися рукою, в результаті гумову кулю діставали з руки. Зі словами "як ви мене за * бали, донецькі", – пише Синіцин.

Після стрілянини співробітник СБУ намагався втекти, але його затримала поліція.

"На місце події приїжджає начальник Чабана на чорному "Лендкрузері" і щось вирішує з ментами. Прізвище та номери вони не "замалювали" на жаль. У бусі Сергія проводять кілька обшуків з понятими, нічого не знаходять. Це версія подій від Сергія" , – зазначив волонтер.

За його словами, співробітник СБУ виклав свою версію, згідно з якою йому загрожувала сокирою і розбили скло в машині.

"Чабан в рамках самооборони застосував пристрій для відстрілу гумових куль. Цієї ж версії, за моїми джерелами, неухильно дотримуються і будуть дотримуватися в поліції. Стаття 296 ч.4 Кримінального кодексу, за якою нібито кваліфікували подію – дуже стрьомна штука. Від трьох до семи. І в даній ситуації незрозуміло, хто за версією васильківських слідчих буде постраждалим, а хто підозрюваним ", – додав він.

Волонтер попросив всіх свідків конфлікту надати записи камер відео-реєстраторів.