Пенсіонерка впала в каналізаційний люк

Жодне з комунальних підприємств не хоче нести відповідальність за смерть людини. У Львові 80-річна жінка смертельно травмувалася біля свого будинку, коли впала у відкритий каналізаційний люк. І хоча глибина була близько метра, цього вистачило, аби пенсіонерка зламала хребет. 

Донька загиблої каже, що мати знала про крадіжку кришки люку, але, ймовірно, оступилася, коли збирала горіхи. "Вона найбільше турбувалася, що туди хтось може впасти. Сама не підходила і мені казала туди не підходити", – розповідає Наталя Маркіза.

Місце заросло травою, тому пенсіонерку не одразу знайшли, коли помітили її відсутність. Лише наступного дня тіло відшукали правоохоронці. Вже після трагедії приїхали працівники водоканалу, засипали колодязь землею та накрили дошками. Місцеві жителі писали раніше скарги до ЖЕКу, але той від колодязя відхрещувався. "Він не є на балансі. Я вам все сказав. Чий він може бути, ви можете самі здогадатися, як то є водопровідний люк, чий він може бути", – заявив директор комунального підприємства Василь Ілик. У Львівводоканалі натомість запевняють, що люк їм також не належить. Чий він – поки що не з'ясували і правоохоронці. "Ніхто з посадових осіб, жодне комунальне підприємство не бере на себе відповідальність за цей інцидент. Це вже є робота слідчих органів", – зізнався керівник Шевченківського відділу поліції Ігор Петрик.