Відомий український журналіст Денис Іванеско розповів, що Державному фонду, де раніше працювала дружина колишнього президента Петра Порошенка Марина прийшов повний кінець, адже Кабінет міністрів у 10 разів урізав йому витрати.


Про таке він написав на власній Facebook-сторінці.

“Жалюгідний кінець Держфонду Марини Порошенко. Кабмін урізує йому витрати в 10 разів. Було 700 млн грн. Залишили 74 млн. Думаю, варто було ліквідувати взагалі. У цього фонду була одна мета – влаштувати на роботу дружину Порошенка, з якої не вийшла ведуча ранкової зарядки. Фонд по суті дублював Мінкульт – давав гроші на кіно, театри і різні розваги друзям Марини і просто вподобаним маргіналам. Шкода, що за розтрати нікого не притягнуть до відповідальності. Але і так убогий фінал”, – написав він.

До слова, Марина Порошенко ще у минулому році написала заяву на звільнення з посади голови наглядової ради Українського культурного фонду.

“Претензія до мене одна – моє прізвище. Я ношу його понад тридцять років і пишаюся ним. Воно увійшло в історію України, і ніхто – ні нинішній президент, ні міністр культури, – викреслити його не зможе. Тож прізвище міняти не збираюсь. І боротися за посаду – також не буду. Я маю честь!”, – наголосила тоді дружина Порошенко.