Правоохоронці Британії займаються розслідуванням загибелі 13-річного школяра Каранбіра Чіми, який став жертвою дурного жарту свого однокласника

Відомо, що Каранбір страждав від алергії на молочні продукти. Крім цього, йому не можна було вживати пшеницю, яйця, горіхи і глютен. Про це були проінформовані всі – починаючи від вчителів і до його однокласників.

У шкільній їдальні дитина харчувався по особливому меню, яке йому склали дієтологи. Однокласник Каранбіра вирішив пожартувати і погнався за ним із шматком сиру. Наздогнавши, він засунув 13-річній дитині його за комір.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Пізніше Каранбіру стало погано: шкіра, з якою зтикався шматок сиру, почала горіти, і він став задихатися через анафілактичний шок. Він встиг звернутися до медичного пункту, де йому дали ліки, але його стан продовжував погіршуватися.

Дитина втратила свідомість через серцевий напад і був негайно госпіталізований в клініку. Через 11 днів Каранбір помер у відділенні інтенсивної терапії.

Відомо, що 13-річний однокласник, з вини якого померла дитина, був заарештований, але силовики так і не висунули йому звинувачення. За словами батьків, Каранбір навчався на “відмінно” і в майбутньому мріяв стати юристом.