Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович розповів свої думки щодо долі окупантів у Херсоні у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.

Арестович певен, що скоро окупанти знайдуть причину, аби виправдати свою майбутню втечу з Херсонщини

Російські окупанти найближчим часом покинуть територію Херсонської області, а у Кремлі скажуть, що це черговий “жест доброї волі”.

“Найближчим часом буде “добра воля”. “Добра воля” заключатиметься в тому, що Путін скаже: “Щоб забезпечити перевезення зерна російські війська залишили Херсонську область”. Хотіли референдум, а потім з доброї волі вирішили “валити”, – переконаний Арестович.

Не менш важливим фактом при деокупації Херсонщини є знищення Антонівського мосту. Полковник СБУ Роман Костенко в етері телеканалу «Еспресо» розповів, чому це потрібно зробити.

Для російських військ — це один із ключових вузлів для постачання військ до Херсона.

Під час проведення контрнаступу на півдні та витіснення ворога на лівий берег Дніпра Антонівський міст повинен бути непридатним для проїзду військової техніки ворога.

“Цей міст у перспективі буде зруйновано, і це факт. Ми зараз отримали зброю, яка наносить враження по мосту, хоч і невелике. Але поступово він стане непридатним для проїзду військової техніки та військових вантажів. У рамках проведення контрнаступу на Півдні та витіснення ворога на лівий берег Дніпра це потрібно і доцільно зробити”, – зазначив полковник СБУ.

Костенко зауважив, що потім українським воїнам потрібно буде воювати на лівому березі Дніпра і для цього там є плацдарми зі сторони міста Дніпро, тому основне зараз – звільнити Херсон, закріпитися та йти далі.