Міністр охорони здоров’я Максим Степанов не буде йти у відставку у випадку перемоги на місцевих виборах в Одесі. Також він не заперечує можливість суміщення двох посад різного рівня.

Про це він заявив в інтерв’ю lb.ua.

“… депутат обласної ради – це не та посада, яку не можна суміщати з іншою … Ну, подивимося, як буде. У мене немає думок переходити на іншу роботу”, – заявив Степанов і додав, що не готує собі “запасний аеродром”.

Тобто, за його словами, в разі обрання в Одеську облраду, він не покине посаду міністра заради роботи депутата. У той же час він не виключає можливого суміщення посад.

“Одещина для мене, звичайно, не чужий регіон, я там дуже багато зробив, витративши 2,5 роки свого життя виключно на розбудову Одеської області. В нас єдина команда, і я вважаю, що це абсолютно нормально, коли для того, щоб зробити якісь речі в країні, треба мати розуміння на різних рівнях влади, в тому числі, на рівні місцевої влади.

Я працюю в міністерстві міністром охорони здоров’я. Всі мої думки протягом останніх шести місяців – виключно про розбудову системи охорони здоров’я, на це я витрачаю всі свою сили”, – сказав Степанов.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Степанов очолив список партії “Слуга народу” на місцевих виборах в Одеську облраду. За його словами, він погодився посилити команду президента в Одеській області.