Навіть якщо окупанти таки справді погнали до Херсону все, що в них є в резервах/боєздатне, то це вже досягнення від ударів М142 по комунікаціях, помножене на інформаційний розгін про майбутній наступ України. Пише військовий експерт Микола Белєсков.

Тоді на Сході України спроби росіян фронтально витискати наші сили не буде чим підпитувати.

Хоча стратегічно нам треба один успішний наступ із тим, щоб або московити зробили “жест доброї волі”, або взагалі в оточення потрапило хоча б пару тисяч московитів. Друге взагалі буде шикарно. Нормальний аргумент всім на Заході, що московію можна перемагати.

Ну і, ок, кинули вороги більше сил. Але проблему, коли їх угруповання на правому березі Дніпра на Херсонщині зав’язане на 4 лінії комунікацій через річку, які під вогневим контролем, і таки отримали значний рівень ураження, що створені альтернативні вразливі пороми/понтони, це не знімає.

Більше військ на слабкі комунікації – це лише погіршення стану справ. Полегшити ситуацію могло б завоювання вогневого домінування на Півдні шляхом виявлення / знищення відповідних пускових у нашому арсеналі, але це легше сказати, ніж зробити.

Тому побачимо. Не виключав би того, що росіяни підуть під тиском, бо утримувати правий берег Дніпра на Херсонщині стає все більш проблематично.