Народний депутат України Вадим Рабінович задекларував отримання в 2017 році 213 тисяч гривень доходу, передає Корупція.Інфо

Його дружина Ірина вказала в електронній декларації – 22,5 млн гривень. Цю суму вона отримала в якості гарантійного платежу від російсько-українського бізнесмена Павла Фукса за попереднім договором купівлі-продажу земельної ділянки.

Популярне: Савченко не пройшла перевірку на детекторі брехні: Що тепер чекає нардепа

Про це повідомляє Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Весь отриманий в 2017 році дохід Вадима Рабіновича склала депутатська зарплата. Наявних заощаджень він задекларував на $206 тисяч і 15 тисяч євро, а на рахунку в Приватбанку у нього – 11,7 тисяч гривень.

Рабінович зареєстрований в житловому будинку площею 688,2 кв. м в Києві, який належить його дружині.

У самого депутата, згідно з декларацією, нерухомості немає. У його власності є автомобіль Lexus GX 460 2011 року випуску.

Депутат є власником ТОВ "Ньюс нетворк", "Медіа лад", "Аппіа" і "Українсько-ізраїльська торгова палата".

Також він є власником торгових марок "Рабінович ФМ" і "Рабінович ТВ".

Дружина Рабіновича крім доходу від Фукса задекларувала 74 тис. гривень зарплати, 19,5 млн гривень і 100 тис. доларів готівкою.

У власності дружини знаходяться 3 земельних ділянки, 2 будинки, дача і квартира.

Також вона володіє 3 автомобілями: Toyota Land Cruiser, Lexus LX470 і Lexus LX570, човном Brig Eagl і гідроциклом Yamaha VX 1100-H.

Відзначимо, що раніше народний депутат Сергій Каплін заявив, що НАБУ порушило кримінальну справу за фактом незаконного збагачення і недостовірного декларування проти Вадима Рабіновича.

Зокрема, перевіряється поширена в ЗМІ інформація про те, що Рабінович орендує дорогий будинок під Києвом в Конча-Заспі (вартість оренди становить приблизно 10 000 доларів на місяць), але не вказував ці витрати, як того вимагає закон, на сайті е-декларування .

Сам Рабінович називав поширення цієї інформації спробою дискредитації з боку своїх противників, до яких він відносить керівників партії "Опозиційний блок".

Що стосується бізнесмена Павла Фукса, то цього уродженця Харкова в ЗМІ вже неодноразово пов'язували з Вадимом Рабіновичем. Зокрема, писали, що Фукс і Рабинович прилетіли в лютому 2018 року в Київ на одному бізнес-чартері з Ніцци.