Батьки школярки з села Вишеньки Київської області, яка побила свою знайому, притягнуті до адміністративної відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіціі в Київській області. За фактом нанесення тілесних ушкоджень 14-річній мешканці села Вишеньки Бориспільського району відкрито кримінальне провадження за ст. 125 Кримінального кодексу України.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Працівники ювенальної превенції встановили, що між ученицями 9-х класів виник конфлікт із розповсюдження неправдивих чуток. Агресивно налаштована дівчина викликала з уроку 14-річну дівчину і в коридорі початку її бити ногами. Принижувала нецензурною лайкою, нанесла ляпаси долонею по обличчю. Сварку помітила вчителька школи і розвела дівчат", – сказано в повідомленні.

Однак на цьому конфлікт між дівчатами не закінчився. Після школи дівчина зібрала компанію учениць у свою підтримку і зустріла на вулиці свою "жертву". При цьому побиття було знято на відео.

Зараз матір агресивної учениці притягнуто до адміністративної відповідальності за буллінг. Дівчинка, яку побили, проходить судово-медичне обстеження для встановлення ступеня нанесення тілесних ушкоджень. За фактом побиття учениці триває досудове розслідування.