Депутат підійшов до журналістів з претензіями після публікації новини про його неперсональне голосування.

Після того, як журналіст «ЧЕСНО» викрив в кнопкодавстві народного депутата України Олександра Ковальова при голосуванні за законопроект про імпічмент президенту, він поскаржився на погрози від мажоритарника-самовисуванця.

Як повідомили в «ЧЕСНО», після публікації новини про порушення процедури голосування Ковальов в кулуарах підійшов до журналіста і запитав, навіщо той оприлюднила цю інформацію.

«Нардеп сфотографував журналіста« ЧЕСНО »Олександра Саліженко на свій телефон і відправив фото комусь в месенджері. На питання журналіста, чи можна розцінювати це як загрозу, Ковальов відповів: «Ми ще зустрінемося і докладно про це поговоримо», – йдеться в повідомленні.

У «ЧЕСНО» розцінили таку поведінку парламентарія як загрозу журналістам за виконання професійної діяльності відповідно до статті 345-1 КК України «Погроза або насильство щодо журналіста». Відповідну заяву було подано до правоохоронних органів.

Як раніше повідомлялося, вчора рух «Чесно» зафіксував перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді 9-го скликання.

Під час голосування за законопроект про імпічмент депутат-мажоритарник з Донецької області Олександр Ковальов натиснув на кнопку на місці іншого позафракційного мажоритарника з Донецької області Максима Єфімова.