Життя 9-річного Вадима Табаркевича за останні місяці кардинально змінилось і опинилось під загрозою через діагноз гостра мієлоїдна лейкемія.

«Місяців три тому перехворів – турбували нирки. Коли одужав, здавав всі аналізи – усе було в нормі. Десь через місяць почав жалітись, що болять ніжки і ручки. Перший повторний аналіз був невтішним. Перездавали потім шість разів, бо показники різнились. Днями почались судоми і додались нестерпний біль у голові та шиї», – пригадує мама хлопчика.

Хлопчика терміново поклали на лікування, і вже розпочався перший блок  хіміотерапії. «Організм його дуже ослаблений, але він бореться за своє життя. Продовжуємо вести пошуки донорів з 4+ групою крові (це повинні бути здорові  люди, які за дзвінком лікаря зможуть прибути в Тернопільську міську дитячу комунальну лікарню для здачі крові)», – кажуть рідні дитини.

Родичі змушені просити про матеріальну допомогу, бо вони не в змозі впоратись з бідою. Сім’я хлопчика проживає в селі. Батько їздить на заробітки, але їхній дохід є мізерним порівняно з потребами на лікування. Після успішного проходження блоку хіміотерапії, родина мріє продовжити  лікування за кордоном.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 5168 7574 1994 1382 Табаркевич Андрій Володимирович