У Приймич Ганни діагностована нейробластома заочеревенного простору 3 стадії. Яку дитині доводиться лікувати десятками хіміотерапій.

« 6 березня 2017 року донечка прийшла зі школи із болем у животі, через добу ми звернулись до дитячого лікаря, зробили УЗД, де було показано, що у Анічки цілий живіт лімфовузлів. Пізніше виявилось, що це означало, що є пухлина і метастази по животі», – розповідає мама Анюти.

Рік лікування дався дитині вкрай важко і змусив пухлину зменшитись лише на половину. Тож виснажливе лікування довелося продовжувати. Ще за півроку пухлина зменшилася ще на два сантиметри. Відтак є шанси здолати недугу, адже вона піддається лікуванню і вже в майбутньому можна буде сподіватись на операцію з видалення новоутворення, пише ТСН.

Сім’я Ані мріє відправити дитину на таку операцію за кордон, та вартість може сягати 50 тисяч доларів. Така сума захмарна для родини, адже їм навіть зараз не вистачає коштів на лікування в Україні. Доводиться чимало медикаментів купувати за власні кошти.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Зі слів лікаря, у Анютка дуже все складно, і нам дуже терміново потрібна допомога, звертаюсь до вас із сльозами на очах за допомогою. Дуже хочу, щоб ми поїхали на лікування за кордон, адже там більше шансів на одужання Анічки. Я мати-одиначка і сама виховую троїх діточок, проживаємо біля бабусі у її хаті. Прошу поможіть нам із донечкою. Благаємо про допомогу. Анічка так хоче жити і мріє жити», – каже мама Ганнусі.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку 5168 7422 1925 2347 Приймич Леся Орестівна

https://www.facebook.com/groups/1990161237909972/