Даня потребує складної операції із заміни конструкції та корекції сколіозу.
Дані у віці 9 місяців діагностували злоякісну ембріональну пухлину – нейробластому, яка була розміщена в поперековому відділі. Її дитині вдалося здолати, завдяки лікарям, які видалили пухлину і провели подальше лікування. Але наслідком операції став прогресуючий сколіоз.

«Жодні консервативні методи не давали результату і вже у 2015 році, у віці 7 рочків, Дані поставили невелику конструкцію на хребті. Здавалось, що все найгірше вже позаду. Але вже через пів року на плановому огляді з’ясувалось, що конструкція зламалась. Система виявилась скоріше фіксатором і при рості Дані лопнув шуруп», – розповідає мама хлопчика.

Викривлення продовжилось, що вплинуло на роботу внутрішніх органів, і зараз дитині потрібна надскладна операція на хребті, щоб його вирівняти і зафіксувати.

«Якщо її терміново не зробити, то на Даню чекає інвалідний візок та деформація внутрішніх органів. Він вже постійно на знеболювальних. Періодично розпач та сльози. Спочатку необхідно видалити вже наявну спінальну конструкцію, вирівняти сколіотичне викривлення та поставити нову конструкцію», – розповідають рідні хлопчика.

Родина всі ці роки самостійно справлялась із необхідним лікуванням, але зараз сума для них непосильна – 250-300 тисяч гривень.

«Зазвичай діти бояться лікарень, а ще більше операцій. Але Даня її з нетерпінням чекає і сподівається, що вже після ней він бігатиме з друзями та носитиме маму на руках», – кажуть волонтери хлопчика і просять допомогти у збиранні коштів.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку

4149 4991 3954 6400

Мироненко Євгенія Олександрівна