На 68 році життя помер культовий американський актор і співак Джефф Фенхольт, який здобув популярність як перший виконавець ролі Ісуса в мюзиклі “Ісус Христос – суперзірка”. Також артист був відомий по групі Black Sabbath. До свого 69-річчя Джефф не дожив всього кілька днів.

Про це повідомляє Deadline з посиланням на його сина Трістана Фенхольта.

За даними видання, в даний момент точна причина смерті артиста невідома, проте, згідно з наявними даними, останнім часом він сильно хворів.Артиста знайшли мертвим у його власному будинку. Смерть наступила у вівторок, 10 вересня. Всього через п’ять днів Фенхольт мав відсвяткувати своє 69-річчя.

Як повідомив його син, Трістан Фенхольт, останнім часом у артиста були проблеми зі здоров’ям і незадовго до смерті він скаржився на погане самопочуття.

Джеффрі Крейг Фенхольт народився 15 вересня 1951 року в штаті Огайо, США.

Він прославився роллю в мюзиклі Ендрю Ллойда Уеббера, який вийшов в 1971 році. Після цього журнал Time помістив його на обкладинку з терновим вінцем на голові. Мюзикл став настільки популярним, що зіграти цю роль артисту довелося близько 700 разів.

Раніше Нyser інформували, що відомий американський актор Джон Уеслі помер на 73-му році життя. Він був більш ніж ізвестенблагодаря таким картинам, як “Принц з Беверлі-Хіллз”, “Фрайзер”, “Рятувальники Малібу”, “Лицар доріг” та інші.