Хлопець два тижні вдавав, що вона просто зникла з великою сумою грошей. На Київщині 23-річний хлопець задушив свою 16-літню дівчину через побутову сварку, передає Корупція.Інфо.

На Київщині 23-річний хлопець задушив свою 16-річну дівчину та два тижні вдавав, що вона просто зникла з великою сумою грошей. Пара жила разом за згодою батьків дівчини. 

«Батьки мені повідомили, що пропала Серафима і деякі кошти. Сказали, що сума дуже велика – більше 200 тисяч. Всі подумали, може, вона дійсно взяла ці кошти і десь там поїхала», – зізнається сільський голова Червоної Гірки Анатолій Кибукевич. Розповіді Іллі про зникнення Серафими повірили всі, навіть мати дівчини, котра написала заяву до поліції тільки через тиждень після зникнення дитини. Оскільки хлопець плутався у свідченнях, правоохоронці вирішили перевірити його на детекторі брехні.

Популярне: “Вони ризикують запізнитися…”: Супрун різко прокоментувала занепокоєння Мережі стосовно “екстренної допомоги”

«Тримав себе досить впевнено. Але показало, що він дає неправдиві покази», – розповіла представник поліції Віталія Грохольська. 

Врешті Ілля зізнався, що дівчина писала в телефоні SMS, які його дратували. Він зробив зауваження, вона відповіла, почалася штурханина. Далі Серафима нібито схопила в руки ніж, а Ілля, щоби її заспокоїти, притиснув за шию. Хлопець переконує, що задушив подругу випадково, а потім злякався та сховав тіло в закинутому погребі за 200 метрів від будинку. 

Селяни зізнанням шоковані, але закликають не осуджувати нікого передчасно. Сусіди тепер доглядають тварин молодої пари. Серафиму вже поховали, Ілля в СІЗО чекає на обрання запобіжного заходу. За вбивство коханої дівчини йому загрожує від 7 до 15 років тюрми.