Звинувачення Росії на адресу "екс-віце-прем'єра" ДНР" Олександра Тимофєєва (позивний "Ташкент") довели, що екс-ватажка фейкової республіки Олександра Захарченка вбили на замовлення Кремля.

Таку думку висловив російський соціолог і політолог Ігор Ейдман в Facebook. За його словами, Москва хотіла ліквідувати і "Ташкента".

"Не встиг охолонути труп Захарченка, а російські ЗМІ вже почали викривати його найближчого поплічника Тимофєєва-Ташкента. Зникли останні сумніви в тому, що Захарченка вбили за вказівкою його кураторів-роботодавців з Кремля. Вони і "Ташкента", мабуть, планували грохнути, але той дивом вижив", – заявив політолог.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Він нагадав, що схожа історія сталася з бандитами в окупованих районах Луганської області, де ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького змістили силою, і тепер він знаходиться в Росії під слідством.

"В "ЛНР" мало не дійшло до відкритого зіткнення і міжусобної війни. Причина в обох випадках одна – дрібні бандити не по чину брали. Звинувачення стандартні: віджимання власності, данина з бізнесу, розкрадання з бюджету. Загалом, все те, чим в незрівнянно більшому масштабі займається сама путінська братва. І методи схожі: вбивства, тортури, в'язниці для незговірливих", – написав Ейдман.

Як повідомлялося раніше, обраний новий ватажок ''ДНР'' . Їм призначено голову "Народної ради" "республіки" Дениса Пушиліна.

Його неодноразово фіксували в Москві, у адміністрації президента Російської Федерації Володимира Путіна, куди він їздив за "порадами".

Екс-ватажок "ДНР" Олександр Захарченко загинув разом зі своїм охоронцем 31 серпня центрі Донецька в результаті вибуху в кафе "Сепар" .

Лідера терористів поховали на "Донецькому морі" 2 вересня. Пізніше в мережі з'явилося фото з відкритою труною Захарченко.