У націоналістів – учасників акції під Львівською облрадою, що проходила 30 травня, представники Нацполіціі проводили обшуки, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ніби кінець світу прийшов… Миколаїв накрила страшна природна аномалія, яка все нищила

Як повідомив керівник ПП “Національний корпус” Назарій Кравченко, обшуки проходили з ранку 4 серпня у багатьох учасників акції, які живуть у Львові та Івано-Франківську і стосуються їх участі в пікеті.

Сьогодні патріоти протестували під обласної прокуратурою.

“Переслідування українських націоналістів за політичними мотивами один з методів влади дискредитувати націоналістичний рух. Поліцейське свавілля, незважаючи на реформу, далі продовжує існувати.
А обшуки, затримання та брехливі звинувачення – звичний для влади спосіб перешкодити патріотичним сили міняти цю країну.
Саме тому, завтра, о 8:30, під прокуратурою активісти Національного Корпуси проведуть пікет і марш проти політичних репресій і поліцейського свавілля. Влада повинна знати, що ми нікого просто так не віддамо і завжди будемо триматися разом, тому що разом – ми сила. Запрошуємо всіх прийти і підтримати націоналістів! “, – повідомляли активісти.