Підрозділи ЗСУ з кожним днем все більше просуваються на Херсонщині. Вони знищують окупантів з вигідних позицій, тому контрнаступ та визволення регіону не за горами.

Таку інформацію розповів 24 каналу військовий експерт та керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Пропри те, що осійські загарбники намагаються чинити опір, але українські захисники йдуть вперед.

Зараз можна говорити про обережне просування на правому березі Херсонщини. Там ЗСУ поступово й методично звільняють населені пункти.

Мусієнко зазначив в коментарі, у декого виникає запитання, чому ЗСУ нібито повільно вибивають росіян з тимчасово окупованих територій, однак воно недоречне. Тут варто зрозуміти, що звільнення територій – нелегке завдання. Зрозуміло, що окупанти не хочуть просто звідти втекти.

Російська армія чинить активний опір. Окупанти обладнали лінії оборони, інтенсивно мінують територію, завезли велику кількість реактивної артилерії (“Ураган”, “Смерч”) з Криму, якою обстрілюють як українські міста, так і позиції ЗСУ.  Як висновок військовий експерт розповів, значно ускладнює звільнення територій.

Мусієнко переконаний, що зараз найголовніше завдання – зберегти життя українських захисників та поступово рухатися вперед без надмірних ризиків.  Незабаром може початися і масштабніший контрнаступ.

Ми зараз вибиваємо у російських військ вигідні позиції та висоти, які створюють плацдарми для переходу з часом в ширші контратаки, – додав Мусієнко.