Політолог Володимир Воля в коментарі сайту ГолосUA висловив свою думку, що зустріч українського та російського президентів Володимира Зеленського та Володимира Путіна не відбудеться.

«Зустрічі не буде. У Путіна відсутнє узгодження по порядку денному. У Путіна багато разів заявляли, що вони готові обговорювати все, крім Криму та Донбасу. Зеленський же багато раз говорив, що хоче обговорити з Путіним Донбас і Крим. Тому якщо один хоче обговорювати ці питання, а інший ні. То зустрічі не буде. Хоча сторони можуть перетнутися на міжнародних майданчиках », – сказав Володимир.

Він додав, що теоретично сторони можуть провести зустріч під час саміту нормандської четвірки на найвищому рівні.

«Але тут питання, коли буде саміт і чи захоче на нього поїхати Путін для того, щоб обговорювати питання Донбасу і Криму. Не виключаю, що вся інформаційна активність офісу Президента про те, що Зеленський хоче безпосередньо поговорити з Путіним про Крим і Донбас, може негативно вплинути на зустріч в нормандському форматі на найвищому рівні. У підсумку вона просто не відбудеться », – зробив висновок Володимир Воля.

Раніше Володимир Зеленський висловив упевненість, що його зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним відбудеться, незважаючи на затягування російської сторони з термінами.

“Я вважаю, що наша зустріч з президентом Росії неминуча. Тільки якщо він не хоче нічого закінчувати, зустрічі не буде. Інших причин, я вважаю, немає. Тому будемо сподіватися, що найближчим часом ми отримаємо дати, порядок і терміни, що важливо “, – сказав Зеленський.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.