Збройні сили України звільнили з окупації село Подоли Харківської області. Про це свідчать кадри з мережі, які оприлюднюють наші захисники.

Зокрема, український блогер Назар Приходько опублікував фото наших захисників при в’їзді у селище. Фото датоване сьогоднішнім числом.

ЗСУ зустріли місцеві жителів, які весь цей час перебували під окупацією росіян. Зазначають, це одне з останніх сіл на Харківщині, яке було непідконтрольним Україні.

Подоли, Харківська область. 7.10.2022. Одне з останніх сіл на Харківщині, яке перебували під російською окупацією – вільне,
– підписав фото Приходько.

Подоли – це село в Україні, у Куп’янському районі Харківської області. Населення становить 2376 осіб. Село розташоване на відстані 2 кілометри від річки Оскіл (лівий берег), примикає до міста Куп’янськ та села Курилівка.

До слова, дані сервісу Deepstate теж підтверджує деокупацію селища – росіян прогнали.

Також про звільнення села повідомив командир спецпідрозділу Kraken Костянтин Немічев.

“Подоли – це Україна”, – написав він у своєму телеграмі.

У межах контрнаступу Сили оборони України на Харківщині з 6 до 14 вересня звільнили приблизно 8 500 квадратних кілометрів та 150 тисяч людей. Тоді в Міноборони повідомляли про 388 звільнених населених пунктів.

За даними обласної влади, під час контрнаступу окупована частина Харківщини зменшила з 32% до 6% території області. Зараз окупанти контролюють ще меншу частину області, адже ЗСУ продовжували наступати у другій половині вересня та на початку жовтня.