Президент України Володимир Зеленський підтвердив звільнення Архангельського і Миролюбівки, що на Херсонщині.

Про це він повідомив у своєму відеозверненні.

Увечері 2 жовтня український лідер подякував героям, які брали участь у звільненні населених пунктів.

Воїнам 129-ї бригади мого рідного Кривого Рогу, які відзначились хорошими результатами і звільнили зокрема Архангельське та Миролюбівку,
– заявив Зеленський.
Та це не єдині успіхи українських воїнів на фронті. Зокрема у ЗСУ підтвердили взяття Торського, що на підході до Кремінної.

Наші підрозділи вже взяли село Торське по дорозі до Кремінної і вражають вогнем артилерії підрозділи противника, які намагаються закріпитися в Кремінній і побудувати оборону,
– мовиться у повідомленні.

Речник Східного угруповання військ Череватий додав, що для окупантів дуже важливо утримати Кремінну. Коли українські воїни звільнять цей населений пункт, вони вийдуть на Сватове та Рубіжне.

Далі герої зможуть деокуповувати Луганську область. Наступний етап – звільнення Сєвєродонецька і Лисичанська, захопленням яких так хвалилися окупанти влітку.

Тож перед окупантами стоїть важлива, але скоріше неможлива задача вистояти проти ЗСУ. Скоріш за все, російське командуванння накаже солдатам до останнього утримувати позиції, що в свою чергу понесе великі втрати для армії РФ. Тим часом українські герої впевнено йдуть у наступ.