Незадовго до визволення українськими захисниками Херсона, у місті серед окупаційних військ почалася паніка та в якийсь момент вони почали стріляли один в одного. 

  

Про це в інтерв’ю українському виданню розповів координатор руху «Жовта стрічка» у Херсоні Іван. 
 
За словами активіста, ще до заходу перших українських підрозділів загарбники відкрили вогонь по своїх.  

«У них було багато між собою friendly fire. Плутали підрозділи, перестрілювали один одного. ЗСУ ще не зайшли, а в них уже перестрілки між собою були», – розповів координатор руху Жовта стрічка. 

 Подібна ситуація трапилася і в сам день визволення міста українськими силами 11 листопада. Тоді, за словами політолога Володимира Молчанова дезінформаційна кампанія  спричинила бій росіян між собою на Антонівському мосту. 

«Було вкидання про висадку [групи] ЗСУ в районі Каховки на лівому березі, яка нібито взяла під контроль дамбу Каховської ГЕС. Через навіювані цією новиною панічні думки знялися російські ППО ближньої дії зі своїх позицій на острові між Олешками та Херсоном. Це призвело до використання безпілотників, у тому числі й Байрактарів, над Антонівським мостом», – зазначив Молчанов. 

  

Саме тому, за словами політолога, як на Каховській греблі, так і на Антонівському мості близько опівночі спостерігалися бої високої інтенсивності між росіянами.