Кремль і президент РФ Володимир Путін ніколи не змиряться з втратою впливу на Україну за допомогою церкви після отримання Православною Церквою України томосу про автокефалію.

Про це  в інтерв’ю видання “Главред” розповів російський політолог та соціолог Ігор Ейдман.

За словами аналітика, для Росії втрата України зараз, як для бандитів втрата території, де вони продавали наркотики.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

“Слід розуміти, що Росія – це країна з абсолютно безправним народом, який не має ніяких важелів впливу на свою владу, не має демократичних виборів. І цей народ накачується пропагандою через телебачення. А люди, більш-менш мислячі, можуть зазнавати репресій”, – зазначив політолог.

Інша ситуація у правлячій верхівці, до якої входить патріарх РПЦ Кирило (Гундяєв).“Що стосується путінської верхівки, Кремля, банди, куди входить і дехто Гундяєв, який називає себе патріархом, то ця банда, звичайно ж, не змириться. У них абсолютно бандитська психологія. Вони борються за територію, яку у них «віджали».

Уявіть собі банду, у якій віджали район, який вона контролювала, де вона продавала наркотики. Звичайно ж, вона ніколи з цим не змириться і буде всіляко намагатися повернути контроль над це територією”, – зазначив Ейдман.

За словами експерта, Кремль не залишить спроб покарати Україну.

“Я припускаю, що ця банда з Гундяєвим на чолі буде вдаватися до різних заходів і провокацій, можливо навіть до насильства. Поки що вони вичікують. Але якщо у них почнуть забирати храми і церковне майно, вони перейдуть до серйозних дій”, – резюмував політолог.

Нагадаємо, раніше одіозний російський священник-пропагандист протоієрей Всеволод Чаплін вибухнув прокльонами через отримання томосу Православною церквою України. Примітно, що російський священик вибухнув істерикою в день світлого християнського свята Різдва.

Окрім того,комітет Держдуми РФ з міжнародних справ підготував проект заяви, де буде запропоновано не направляти делегацію Росії на сесію Парламентської асамблеї Ради Європи і залишити в силі рішення про замороження виплати внеску РФ в бюджет Ради. По суті, Росіян в  ПАРЄ більше не буде.