Дуже подобається, коли про державну зраду починають розказувати персонажі типу Юрія Луценка та його дружбанів, пише журналіст Дмитро Литвин у Фейсбук.

От днями Руді Джуліані – старого друга Дональда Трампа та корупціонерів зі всього світу – відсторонили від юридичної практики в Нью-Йорку. Бо брехло, а це якось не в’яжеться з юриспруденцією. Далі Руді точно отримуватиме все більше і більше юридичних проблем через свої намагання торгувати державними рішеннями США у період Трампа. І в цьому контексті неминуче будуть проблеми й у таких свиней, як Луценко. Бо шо робив Луценко?

Від 2017–2018 років намагався продати оточенню Трампа і зокрема Джуліані українське втручання в американську політику. Луценко робив те, чого не робили навіть у Москві та Мінську: організував відверте цькування чинного посла США Марі Йованович. Ще раз: навіть у Москві та Мінську ніколи не займалися цькуванням чинного посла США. Це було унікальне свинство. У результаті Йованович достроково залишила Україну. Луценко робив такі коментарі і так поводив себе, що це створювало політичний контекст нібито наявності в Україні якоїсь корупційної історії Байдена. І це був чинний генеральний прокурор! У чиїх то було інтересах? Суто російських та, ймовірно, у рамках розрахунку його дружочка Порошенка на другий термін.

Думаю, найближчим часом Луценку не варто особливо їздити за кордон. Бо може бути як із Фірташем, тільки з Луценком. Грошей на адвокатів для захисту від екстрадиції ексгенпрокурору точно не вистачить. Хоча і не бідний після Генеральної прокуратури, політики та МВС, але не настільки.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.