Вже не вперше українські військові завдали майстерних точкових ударів по базах окупантів у тимчасово окупованому Мелітополі. Після цього російських військових охопила паніка і вони  ховаються по сусідніх селах. 

https://www.youtube.com/watch?v=IcgN03ybgQQ&ab_channel=%D0%9A%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%D1%96%D1%8F.%D0%86%D0%BD%D1%84%D0%BE

Про це повідомляє інформагентство “РІА-Мелітополь”. 

Втеча сталася після вибухової ночі 2 вересня, яку влаштували загарбникам українські захисники. Там пролунали потужні вибухи, після яких кілька годин детонували боєприпаси загарбників. Воїни ЗСУ вразили вогнем одразу дві ворожі локації, на одній із яких знаходився боєкомплект. Вибухи зокрема підтвердив мер міста Іван Федоров, а ось російські пропагандисти спробували виправдатися за нічний “салют”. 

«Після серії точних ударів, що призвели до знищення військових баз окупантів у Мелітополі, вони намагаються врятувати свої життя та довірену техніку», – йдеться у пості. 

За словами мешканців сіл району, російські підрозділи ховають особовий склад та техніку сільськогосподарськими ангарами та фермами. 

Так, наприклад, у Степанівці Приазовського району окупанти розташувалися у місцевому зерносховищі. 

При цьому в агентстві вказали на твердження експертів, що українські військові наступатимуть по всій лінії фронту та знищуватимуть всю складську інфраструктуру російських загарбників. 

«Тому «спекотно» ставатиме не лише на Донбасі, а й у Мелітополі. І передислокація з міста до сіл навряд чи допоможе окупантам”, – зазначили журналісти.