У Великій Британії обіцяють не припинити підтримку України до її перемоги.

Про це на своїй сторінці у twitter пише міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс.

“Зараз ми вступаємо у третій місяць незаконної війни Путіна проти України. Росія вчинила жахливі звірства, включаючи напади на невинних мирних жителів і дітей в Одесі та облогу Маріуполя. Ми не заспокоїмося, поки Путін не зазнає поразки, а Україна не переможе”,- пише вона.

Нагадаємо, що Британія вже анонсувала передачу Україні 20 самохідних артилерійських установок і десяток тисяч снарядів.

Вже наступного тижня 45 000 фугасних снарядів британського виробництва разом із самохідними гаубицями AS90 будуть відправлені до Польщі, де українських військових навчать, як їх використовувати та обслуговувати перед відправкою на фронт.

А раніше прем’єр-міністр Борис Джонсон оголосив, що Британія надасть Україні більше артилерійської зброї, оскільки конфлікт з Росією переходить у нову фазу.

“Це стане артилерійським конфліктом, їм потрібна підтримка з більшою кількістю артилерії, це те, що ми будемо їм надавати… на додаток до багатьох інших форм підтримки”, – заявив Джонсон у Парламенті.

Нагадаємо, британський прем’єр-міністр Борис Джонсон заявив, що його країна шукає способи поставити Україні протикорабельні ракети, зокрема, розглядає можливість встановити свої ракети Brimstone на транспортні засоби.

Джонсон не відповідав на запитання, яке протикорабельне озброєння Велика Британія планує відправити в Україну, щоб захистити її від російського вторгнення.

“Одна із систем, яку ми розглядаємо… полягає в тому, щоб подивитися, чи зможемо ми встановити кілька ракет Brimstone на задню частину технічних засобів (транспортних засобів), щоб подивитися, чи це буде працювати”, – сказав він.

Він також повідомив, що розглядаються інші варіанти.

Ракети Brimstone раніше використовувалися британськими військами в Лівії та Сирії та зазвичай запускаються з реактивних літаків. Їх виробник, компанія MBDA, стверджує, що їх можна використовувати проти наземних і морських цілей, як швидко рухаються.