Екс-глава Офісу президента Андрій Богдан, який став однією з інформаційних торпед медіа Ріната Ахметова проти команди Зеленського, зараз знаходиться в Мексиці, в місті Тулум. Сьогодні був помічений у японському ресторані Tora Tulum. Як виявилось, його пов’язують зв’язки не лише з Рінатом Ахметовим – тепер його помітили у компанії харківського олігарха Олександра Ярославського.

Кадри відпочинку Андрія Богдана у ресторані телеграм-каналу Klymenko Time передав передплатник. Він ідентифікував Ярославського як одного з супутників Богдана в ресторані.

Колишній керівник Офісу Президента ніколи не вирізнявся надмірною публічністю. Так було донедавна. Втім, за останні кілька тижнів  він став чи не найголовнішим спікером країни. 14-го грудня вийшло його тригодинне інтерв’ю Дмитру Гордону, в анонсі якого було обіцяно багато сенсацій, у п’ятницю в  студії Савіка Шустера  він давав мало не апокаліптичні прогнози про насування енергетичної кризи, а 20-го грудня в просторах інтернету з’явилося нове інтерв’ю з Наташею Влащенко.

Цікаво, що восени ті ж медіа “прокачували” Арсена Авакова, який через два місяці після відставки повернувся в Україну з італійського курорту. До речі, не таємниця, що Влащенко і Шустер – співробітники телеканалів Ахметова, а Гордон – частий гість цих каналів.

От зовсім ефірі “Свободи слова” Савіка Шустера, зібралась “команда” Ріната Ахметова. Зрозуміло, з якою метою туди прийшла ця “компанія”, адже однією з тем обговорення була енергетична криза. Тут “по сценарію” і виступив Андрій Богдан.

У студії обговорили третій рік президентства Володимира Зеленського, кризи, інформацію про виплати зарплат депутатам «у конвертах», розпад СРСР і як свобода слова зупинила імперію.

Участь таких персонажів як Богдан і Яценюк в обговореннях питань енергетичної кризи взагалі виглядає комічно. Яким боком вони пов’язані з енергетикою та взагалі, кого цікавить їхня думка, крім Шустера звичайно, невідомо.

Однак їх запросили, і тут понеслось… Богдан ледь не зі сльозами на очах розповідав про нестачу вугілля та проблеми з водою на водосховищах, коли Арсеній Яценюк озвучив своє питання до нього.

Також нещодавно, ексголова Офісу президента Андрій Богдан сказав  в інтерв’ю блогеру Дмитру Гордону, що їх обох «хочуть посадити». Під час інтерв’ю Гордон додав, що, за його інформацією, Богдана «вже мали посадити».

«Збираються (посадити). Тебе також, до речі, збираються посадити. Там вже фінальна стадія божевілля, там усіх саджають. Причому там вже пачками пішли», – відповів ексголова ОП.

Медіапоява Богдана вийшла яскравою. Він багато і “смачно” критикував Зе-команду, над створенням якої працював у 2019 році. Ексглава ОПУ не жалів “теплих” слів на адресу колишніх соратників. Зеленського він звинуватив, що той “не вийшов з серіалу “Слуга народу” і продовжує грати роль”.

Давиду Арахамії закинув мало не особисту зраду, та натякнув, що голова фракції “СН” нібито загруз в корупції. Також від Богдана прозвучала неймовірна версія звільнення Арсена Авакова.

За його словами, міністра попросили піти у відставку через зупинку автівки з народним депутатом Євгенієм Брагаром, якого правоохоронці змушували пройти тест на алкогольне і наркотичне сп’яніння. Мама нардепа, стверджує він, начебто працює нянею у сім’ї Зеленського.

Навряд чи в одкровеннях Богдана можна знайти хоч кілька справді вартих уваги сенсацій. Зате в них багато суб’єктивних суджень, емоційних оцінок і песимістичних прогнозів, як щодо майбутнього “слуг народу”, так і щодо економічної ситуації в країні, яким, за словами політолога Андрія Золотарьова, не варто довіряти.

“Минулого року Богдан в розмові з Гордоном також напророкував багато страшних катаклізмів, розповідав про катастрофічний дефіцит бюджету і що грошей нам ніхто не дасть. Але прогнози його не здійснилися. Пророк з нього ніякий”, – не без сарказму сказав політолог.

Богдан “горить бажанням повернутися в політику”, поза якою йому нудно, вважає Бортник, тому й почав давати інтерв’ю. Щоправда,  ні він, ні ряд інших політиків не є суб’єктними одиницями, а лише стали заручниками “великої гри” між Офісом Президента і Ахметовим.

Словом, із впливового посадовця, який “шепотів на вухо президенту”, Богдан опустився у маргінальну нішу, де політики не гребують поширювати відверту “чорнуху” і неперевірені плітки.