Україна зараз перебуває у серйозній війні, і в квітні може відкритися «вікно можливостей» для зміни ходу конфлікту на користь нашої країни. Однак є деякі чинники, які можуть стати перешкодою для цього.

Учасник бойових дій та колишній командир роти батальйону «Айдар», ветеран війни України з Росією Євген Дикий, висловив свою думку на цю тему в інтерв’ю. Він зазначив, що у противника відчувається певна пауза в мобілізації, оскільки зараз вони приваблюють тільки добровольців на контрактній основі, але зацікавлених у цьому стає все менше і менше з часом.

«А вони не хочуть проводити чергову примусову мобілізацію до так званих виборів Путіна. Вони не хочуть оце ритуальне дійство 15 березня затьмарювати. А далі піде нова хвиля повісток. Якщо навіть вважати, що вони 16 березня — на другий день після виборів одразу почнуть масову роздачу повісток, то все одно ті «мобіки» доїдуть до фронту через чотири місяці приблизно, тобто десь в середині липня або й серпня», — зазначив він.

Фахівець нагадав, що російські війська, що беруть участь у війні в Україні, зазнали «абсолютно неадекватних втрат» під час боїв під Авдіївкою. За його словами, один із командирів навіть скоїв самогубство через горе від втрат, оприлюднивши інформацію про їхню велику кількість. Він відзначив, що просування противника поза Авдіївку коштує їм дуже дорого, оскільки вони намагаються досягти успіху через масові «м’ясні» штурми.

Дикий погоджується з твердженням керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова, що приблизно в квітні противник може відпочити, зупиниться у своїх діях.

«А тоді в нас би відкрилося вікно можливостей громити їх, виносити, перейти знову до наступу і, можливо, навіть повністю переломити хід цієї війни на нашу користь. «Вікно можливостей» відкриється, але є два критичні елементи — брак снарядів і брак людей», — додав він