Відомий журналіст і телеведучий Савік Шустер запропонував відновити соціальну справедливість в Україні економічним способом – виплачувати кожному українцеві гарантований базовий дохід. Про це він заявив на презентації своєї книги "Свобода слова проти страху і приниження" в київському Мистецькому Арсеналі, передає Корупція.Інфо

За його словами, базовий дохід, який гарантовано слід давати українцям незалежно від статі і віку, повинен становити 3400 гривень.

Базовий дохід має виплачувати держава від самого народження і до смерті. Всім. Ув'язненим, безробітним, депутатам, пенсіонерам та новонародженим дітям ", – заявив Шустер.

За його словами, гарантована сума від держави прибирає можливості корупції, оскільки немає необхідності нараховувати людям різні суми і виплати, а отже скорочується апарат чиновників.

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

До слова, деякі журналісти на презентації книги помітили, що вона була схожа на передвиборну програму. Однак, зауважимо, що Савік Шустер не має українського громадянства, він громадянин Канади і Італії, і, отже, не може балотуватися на виборах в Україні.

Раніше ми писали, що суд визнав незаконною проведену в 2015 році податкову перевірку товариства з обмеженою відповідальністю "Савік Шустер Студія".