Збройні Сили України ефективно нищать російських окупантів по всій лінії фронту. Є хороші новини не лише з Харківщини, але й з інших напрямків.  

Про успіхи ЗСУ розповів радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк. Він пожартував з низки однотипних повідомлень, які зараз ширяться по російських групах та чатах в соцмережах. 

У ЗСУ УСПІХИ ПО ВСІЙ ЛІНІЇ ФРОНТУ

Зараз окупанти весь час розповідають, що ніякої паніки взагалі немає. Все нібито під контролем. Але ситуація дещо інша. Ніякої паніки точно немає. Просто росіяни нарешті зрозуміли, що таке Україна. І починають все більше це розуміти. “Паніки немає” не лише в Балаклії, але й на інших напрямках теж. Підкреслюю – по всій лінії фронту.

Там нічого не відбувається, – зазначив Подоляк. Він прогнозує, що одного разу російські окупанти прокинуться – і раптово збагнуть, що вони вже опинилися у Бєлгороді, де їм і місце. Ще трішки позитивного написала заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Але вона закликала дотримуватися інформаційної тиші. Так буде краще для Збройних Сил України.

“Все іде за планом. За нашим планом. Допомагаємо Збройним Силам інформаційною стриманістю”, – опублікувала Ганна Маляр у телеграмі.