У Великобританії заплатити за опалення можна за допомогою спеціальної картки в газовому лічильнику, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Залізти ще глибше в її труси”: Збоченець намагався зґвалтувати дівчину під час польоту

Про це в Facebook повідомив директор з комунікацій в «Укренерго» Михайло Бно-Айріян.

«Прокинувшись в Лондоні у друзів вдома, раптом зрозумів, що в квартирі дуже холодно. На дворі було + 2 … Пішов я шукати вмикач опалення. Яке ж було моє здивування, коли в комірчині я побачив цей газовий лічильник. Він влаштований дуже просто. Вставляєш свою картку, на якій є гроші, і газ пішов. Витягнув картку – газ припинився », – зазначив Бно-Айріян.

За його словами, подібна система оплати є абсолютно справедливою.

«За тиждень проживання ми (а нас було троє) використовували газу на 10 фунтів (370 грн). Не так вже й багато для двох кімнатної квартири загальним метражем до 50 кв м, з огляду на, скільки ми платимо зараз за тепло і гарячу волові в опалювальний сезон. Цікаво, в якому десятилітті у нас буде те ж саме? »- пише Бно-Айріян.

Відповідна публікація зацікавила користувачів мережі.

«По-моєму, дешевше ніж в Україні!» – зазначив Goga Kiev.

«10 фунтів за 10 днів і 30 – за місяць, навіть при мінімальній зарплаті в 928 фунов – дійсно не так дорого. Це ж не 1500 грн при мінімалці 3200 грн », – заявила Наталія Романова.

«В Україні все активно кричали про підвищення ціни на газ, але не так активно про індивідуальні лічильники. Сьогодні обл-і міськгази намагаються нав'язати загальнобудинкові лічильники. Тому нам ще дуже довго до системи Англії », – пише Nina Lysenko.

«Так само і електроенергія продається – по припейд карті. Але треба зауважити, що таке практикується в будинках під здачу. Постійні резиденти мають контракт і платять трохи менше », – резюмував Ігор Ляшенко.