Іспанія, Франція, Швейцарія та Ізраїль. Ось лише деякі з країн, які відвідав у 2017 році нардеп Олег Ляшко.

Лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка по праву можна назвати одним з найбільш часто подорожуючих політиків. Тільки за перших вісім місяців 2017-го нардеп відпочивав 42 дні.

Журналісти видання "Страна.uа" склали календар подорожей Ляшко і згадали, де він побував з січня по серпень.

Список країн, де відпочивав народний депутат дуже великий: Таїланд, Швейцарія, Австрія, Ізраїль, Франція, Хорватія, Іспанія, Німеччина.

Подорожував Олег Валерійович або зі своїм кумом-соратником Юрієм Сухіним, або з молодим товаришем-студентом Даніелем Лайсом. І тільки в пару поїздок він брав дружину Росіту.

Крім цих 42 днів релаксу, по роботі Ляшко встиг побувати на сесії ПАРЄ (Парламентська асамблея Ради Європи) у Страсбурзі (Франція), а також ще в декількох країнах Європи.

Міг собі дозволити. Ба більше, 2017 року лідер Радикальної партії виграв 571 тисячу гривень. Про це свідчать дані його декларації, опублікованій на сайті Національного антикорупційного бюро.

А нещодавно Ляшко купив землю під Києвом: заплатив за неї екс-нардепу 300 тисяч.

Це земельна ділянка площею 5 соток в Обухівському районі Київської області.

За даними Ляшка, угоду про купівлю-продаж він оформив з Валентином Савицьким 20 грудня 2017 року. Повна площа ділянки – 544 квадратні метри.

Повна сума, яку заплатив йому Ляшко, – 300 тисяч 288 гривень. Інші деталі придбання не розголошуються.

Раніше йшлося, що лише за останній рік народний депутат, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко із цивільною дружиною Росітою Сайранен придбали нерухомості приблизно на 20 млн грн.

 

 

Популярне: Готуйтеся вже сьогодні! Ось що заборонено робити напередодні Різдва, ви точно здивуєтеся