Існує безліч різних історій, які повинні переконати читачів і слухачів в тому, що подорожі в часі дійсно можливі. Ось кілька найвідоміших з них.
1. Загадка швейцарських годинників
У 2008 році археологи відкрили 400-річну китайську гробницю династії Мін і виявили в ній кільце з циферблатом спереду. Найдивовижніше, що із зворотного боку кільця була напис англійською Swiss. Swiss Made – порівняно сучасна позначка на товарах, яка означає "Зроблено в Швейцарії".
2. Мобільний телефон у фільмі Чарлі Чапліна
При уважному перегляді фільму Чарлі Чапліна "Цирк" можна помітити жінку, яка входить в кадр тримаючи маленький пристрій у свого вуха. Здається, ніби це мобільний телефон, але фільм знімали в 1928 році! Можливо, жінка тримала в руках якийсь інший пристрій, наприклад, слуховий апарат. Але чому вона тоді сміється і з кимось говорить, якщо поруч нікого немає?
3. Хіпстер-мандрівник у часі
На фотографії, що датується 1941 роком, відображено момент відкриття Золотого моста в Канаді. І тут теж розгледіли мандрівника в часі. Від інших обивателів, яких можна побачити на фотографії, його відрізняла толстовка, футболка, сонцезахисні окуляри – все не відповідало тому стилю одягу, який носили в той час. Крім того, у незнайомця розгледіли сучасну портативну камеру, якої точно не могло бути в 40-х роках минулого століття.
У 1876 році Рудольф Фенц пропав без вісті. Але це ще не вся історія. У 1950 році увагу поліцейського на перетині вулиць недалеко від Таймс-Сквер у Нью-Йорку привернув чоловік на середині перехрестя. Поліцейський підійшов до нього, щоб запропонувати допомогу, але в цей момент світло світлофора змінився і рух на перехресті відновилося. Злякавшись, чоловік попрямував до тротуару, в напрямку наближаються автомобілів і в метушні був збитий на смерть проїжджаючим таксі. Померлий був одягнений у старомодний костюм 19-го століття. Високий циліндр, товсте з вирізом пальто, картаті штани, і взуття на ґудзиках. В ході подальшого розслідування, поліція також виявила, що в його кишенях знаходилися декілька цікавих речей: старі монети і банкноти (жодна з них не була випущена пізніше 1876 року, їх папір був майже у відмінному стані), лист, відправлений з Філадельфії в червні 1876; монета з латуні номіналом 5 центів, і жменька візитних карток людини на ім'я Рудольф Фентц, імовірно належала покійному.
5. Фотографія чоловіки в старій книзі
Розглядаючи фотографії в старій книзі, одна сімейна пара звернула увагу на молоду людину, зображеного в 1917 році в незвичній для того часу одязі, без капелюха і з розпатланим волоссям.