Російський президент продовжує розкидатися надуманими звинуваченнями у бік України. Путін заявив, що з України “видавлюють російських і російськомовних”.

Президент Росії Володимир Путін не сприймає занепокоєнь Заходу стосовно намірів Росії забезпечити свою безпеку після розпаду СРСР. Чергові цинічні заяви прозвучали під час підсумкової річної пресконференції Путіна. Нічого нового. Насправді, прес-конференція Путіна досить нудна, немає вогника, та він робить багато гучних заяв, мінімум 1/3 часу говорить про Україну, але все відбувається в дуже монотонній манері.

Російський телеграм-канал Readovka заявляє, що риторика Путіна щодо України є дуже войовничою.

“Путін не вважає Україну повноцінною країною і бачить у діях Заходу лише підготовку до “третьої військової операції” на Південному Сході України. “Як Росія має жити з цим, весь час з оглядкою?” Росія змушена буде діяти у відповідь на таке, але це не наш вибір. “М’яч на їхньому боці, вони повинні нам щось відповісти”. Тобто ми близькі до ситуації, коли у нас, як і у випадку з Кримом, не залишиться вибору. Точка ікс – переговори на початку року в Женеві”,  – цитує видання заяву російського президента.

А от коаліція Порошенка в черговий раз показала своє справжнє “лице” та знатно повеселила народ. 

Український депутат Олексій Гончаренко у своєму телеграмі висвітлює прес-конференцію Путіна.

Телеграм-канал “Тайны депутата” досить дотепно прокоментували увесь фарс Гончаренка.

“Олексію, 2021 року в Україні вона цікавить лише ватників. Розуміємо, що риговське минуле змушує вас мастурбувати на російського диктатора. Але «зупиніться», сказав би ваш улюблений президент”, – пише телеграм-канал. 

В свою чергу український журналіст Сергій Щербина у своїх соціальних мережах так прокоментував усі заяви глави РФ та дії посіпак Пороха.

“Товаришу Путін, у вас жахливо працює розвідка – ви взагалі не в курсі що відбувається у вас під носом. В Україні немає мовної проблеми, проблема України – це ваші маріонетки, Петро Порошенко та Віктор Медведчук – які 7 років займаються поділом людей на мовному ґрунті. А за російськомовних не переживайте, близько половини складу ЗСУ – це російськомовні українці, які зі зброєю в руках готові захищати країну”, – зазначив Щербина.