Про Дмитра Гордона, згадали актори Студії “Квартал 95”: Євген Кошовий та Олександр Пікалов у рамках гумористичного проєкту “Чисто News” знову піддали журналіста сатиричному осміянню. Цього разу Дмитру Іллічу дісталося за його інтерв’ю із колишнім головою Офісу президента Андрієм Богданом.

“Гордон пустив шептуна на інтерв’ю”, – розпочали свій випуск гумористи, натякаючи на Богдана, котрий, перебуваючи на згаданій посаді, неодноразово потрапляв до об’єктивів камер у той момент, коли шепотів щось на вухо президентові на публіці.

Потім кварталівці обіграли уривок інтерв’ю, в якому Богдан повідомляє, що влада “хоче посадити не тільки його, а й Гордона”. Кошовий і Пікалов спародіювали згаданих осіб, які відбувають покарань у місцях менш віддалених.

— От скажи мені, Богдане, як тобі сидіти в тюрмі вже тиждень?

– Дімо, ти вже набрид брати в мене інтерв’ю. Охорона, чи можна мені окрему камеру?

Гумористи також висміяли заяву Богдана, в якій він стверджує, що “слуг народу” платять тисячі доларів у конвертах.

“Те, що “слугам” платять у конвертах, гидко. Не так гидко, коли Ахметов платить у валізах, але теж гидко”, – пожартував Кошовий.

Варто зазначити, що і Богдана і Гордона вже давно звинувачують у роботі на Ахметова.

Андрій Богдан так взагалі міцно осів на медіа-ресурсах Ахметова – після інтерв’ю Гордону та топ-гостя у «Свободі слова Савіка Шустера» він прийшов на інтерв’ю до Наташі Влащенка.

Цікаво, як довго він триматиме таку планку медіа-активності. Тому що, за великим рахунком, скрізь він говорить ті самі тези.

Не відстає від нього й Гордон, якому за кількістю ефірів на Ахметовському каналі конкуренцію може скласти лише Разумков.

Щобільше пан Гордон нещодавно встановив новий рекорд по переобуванням, якщо спочатку Гордон стверджував, що не ображається на гумористів, то в одному зі своїх останніх ефірів на телебаченні не стримався і різко висловився про Кошового і Пікалова, розкритикувавши зовнішність артистів.

В ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” Дмитро Гордон прокоментував новорічний концерт “Студії Квартал 95”, у якому актори в частині номерів спародували самого Гордона та його дружину Алесю Бацман.

У відповідь Дмитро Гордон заявив, що він дуже цінує творчість “кварталівців” і окремо дякує за те, що у своєму виступі вони не обійшли його увагою, адже тепер це додасть йому популярності та впізнаваності.

“Мені сказали, що будуть на записі “Вечірнього Кварталу” Володимир Зеленський та Андрій Єрмак. Чудові хлопці з “95 Кварталу”, які мої друзі та яких я поважаю багато років. Ми з ними домовилися про колаборацію – вони зроблять номери мені присвячені, зіграють їх прямо при президенті та при главі офісу, а я про це говоритиму, тобто рекламуватиму новорічний концерт”, – зазначив Дмитро Гордон, іронічно відповідаючи на запитання.

Журналіст продовжив, “кварталівці” виконали свої зобов’язання і тепер він, зі свого боку, готовий виконати свої, звернувшись до всіх українців із закликом обов’язково переглянути новорічний концерт “95 Кварталу”.

“Хлопці 30% програми зробили про мене і навіть зробили репортаж із нашої з Олесею спальні, бо те, що відбувається в кабінеті у президента, цікавить українців менше, ніж те, що відбувається в нашій спальні”, – підсумував Дмитро Гордон.