Шестирічна Валерія Козачок потребує лікування в Іспанії. На це родині потрібно 179 тис. Євро, тож сім’я потребує допомоги.

Валерія вже у Іспанії. Саме тут дівчинці зроблять операцію та проведуть необхідне лікування. У дівчинки саркома Юїнга, ІІ стадія, без метастазів.

Вже вдалося зібрати 60 тисяч Євро, для першого внеску у лікарні. Та все ж рідні Валерії сподіваються, що гроші зберуть і дівчинку вилікують.

Її почати лікуати 5 травня, зробили першу терапію. Хворобу виявили 18 березня. Все почалося з того, що у Валерії був незначний кашель і підвищувалася температура до 37,4 градуси. Потім вона почала скаржитися, що її болить ручка. Переважно скаржилася на біль вночі. Спочатку думали, можливо, десь вдарилася на вулиці. Коли це вже було втретє, її мама насторожилася.

Щоби Валерії діагностували хворобу, мама Валерії Віталіна доводила лікарям, що дівчинці потрібне обстеження. Через карантин їм не вдалося швидко розпочати лікування.

Коли зробили рентген, над легенями, між першим і другим ребром, побачили ущільнення. Скерували у Чернівці, а потім – у Київ, в інститут раку. Там їх не прийняли і запевняли, що у Валерії звичайна пневмонія, а батьки просто “морочять голову” . . . Хоча у Чернівцях, лікар Михайло Гнатюк, пояснив батькам, що це не пневмонія. Тоді вони звернулися у лікарню “Охматид”. Там взяли біопсію і побачили, що це злоякісна пухлина. Потім зробили ще одне дослідження, і вже поставили остаточний діагноз саркома Юїнга – рак кісток”.

Хоч хворобу виявили швидко у Валерії, та все ж лікування вдалося розпочати не одразу.

У Валерії друга стадія хвороби, але без метастазів. Лікар Михайло Гнатюк сказав батькам, що це один випадок з мільйона, тому що цю хворобу зазвичай розпізнають на четвертій стадії, коли вже є метастази у кістковому мозку і легенях. До цього часу симптоми хвороби не проявляються. Щоби Валерію вилікувати, потрібна протонова терапія, а її в Україні немає. Тому необхідно лікуватися в Іспанії.

У сім’ї ніхто не міг подумати про таку жахливу хворобу. До цього дівчинка ніколи не хворіла, була жвавою. Цього року Валерія мала йти у перший клас.

Валерія не знає про свою хворобу. Вона знає, що потрібно лікуватися, але важко, коли кладуть катетер, коли погано після хіміотерапії. Тоді плаче, що їй це вже набридло, що вона не хоче лікуватися і хоче додому. У неї є молодший братик Тимур, якому 9 місяців, і вона проситься до нього.

Віталіна Козачок і надалі очікує на допомогу небайдужих, бо іншого виходу немає

Потрібно виплатити всю суму – 179 тисяч євро за півроку. Спочатку потрібно оплати перший внесок – 60 тисяч євро, а потім щомісяця – по 10 тисяч євро. У нас нічого не залишається, як продовжувати збирати гроші, на лікування Валерії.

Для допомоги:

Приватбанк:

5168 7574 1080 1262 (грн)
Козачок Віталіна (мама)

5168 7573 6803 8917 (грн)
5168 7573 9672 7226 (Євро)
Козачок Олександр (тато)

Ощадбанк:

4790 7299 0928 4085
Козачок Віталіна (мама)

Сбербанк:

2202201125710406
Ксенія Сергїївна Б. (волонтер)

Commerzbank:

Account Holder: Halyna Dobush
IBAN: DE52 8004 0000 0113 8221 00 (для переказів в ЄС в Євро)