Цієї ночі в тимчасово окупованому Донецьку було чути вибухи. Місцеві Телеграм-канали повідомляють, що декілька снарядів «лягли» в районі адміністрації у Ворошилівському районі.

Повідомляють про влучення по будівлі залізничної адміністрації.

Співробітники так званого МНС не можуть впоратися з полум’ям – у гідрантах немає води. Рятувальники намагаються не допустити поширення вогню на сусідні будівлі.

Відзначається, що окупанти залучили 18 одиниць техніки та 60 осіб особового складу.

Наразі достеменно не відомо, що стало причиною вибуху у будівлі, проте у соцмережах пишуть, що начебто знайшли уламок від снаряда.

Офіційної реакції України щодо інциденту поки немає. Не виключено, що вибух може бути провокацією окупантів, щоб звинуватити ЗСУ.

Зазначимо, військовий експерт Олег Жданов зазначив, що Збройні Сили України здатні увійти до тимчасово окупованого Донецька. Він додав, що з Донецьком особливої проблеми немає – там немає військ.

“Російські гарнізони все в основному розосереджені по промзонах навколо. Область нашпигована, згоден, а місто саме – ні. У серпні ми виходили на Демидівські висоти над Донецьком і завдавали вогневого ураження по промзонах, по складах. Ми там дуже добре прорідили і техніку, і склади. При наявності можливостей ми можемо заходити і займати це місто”, – пояснив експерт.