Головні новини Львова
Подобається

“7 км. за ..”. Таксист загнув таку ціну за поїздку, що аж волосся дибки стане! Геть знахабніли!

19/06/2017
“7 км. за ..”. Таксист загнув таку ціну за поїздку, що аж волосся дибки стане! Геть знахабніли!

На концерті гурту «Океан Ельзи» таксисти вирішили заробити і підняли тариф втричі, відмовляючись при цьому підвезти бійця АТО, передає Корупція. Інфо

Популярне: Кравчук зробив сенсаційну заяву про Мінський формат. Такого повороту подій не очікував ніхто!

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала волонтер Оксана Льода.

«Цей концерт триватиме ще добрячих півтори -дві години. А нам з Ігорком не пішло… Може тому, що зимно. Але скоріше тому, що навіть я не змогла відключити війну в голові. А Ігор сидів і з легкою усмішкою спостерігав дійство. Вирішили – їдемо додому, ну, його!

Викликаю таксі. Як не дивно, машина знайшлася одразу. Тариф за сім км до Сихова – 75 грн., як звикло. Водій передзвонив, сказав виходити і ми з Ігором пішли по сходах до виходу. Я, тремтячи від холоду, хлопець – спираючись на милицю. Вийшли за ворота. Стоїмо. Накрапає дощик. Мерзнемо. Стоїмо. Дзвонить водій і стогне, що не може знайти потрібного входу. Разів чотири дзвонить. Пояснюю я, пояснюють стюарти. Вуйко каже, що зрозумів, а за хвилю передзвонює і вже я розумію, що ніфіґа він не зрозумів. Коротше, вуйко спригнув.

Увесь цей час навпроти стоїть зо п’ять таксівок і зграйка (потім виявилося – стадо!) водіїв флегматично спостерігає Ігорка з милицею і мене. Підійшла. Спершу ЖОДЕН НЕ ЗАХОТІВ НАС ВЕЗТИ! До кінця концерту море часу, відстань – сім км, туди-назад і ти знову в строю! 21-річний герой клятої війни стоїть навпроти ситих мужиків, а я мушу переконувати їх просто зробити свою роботу.

Один погодився. Дорогою слухав Ігорові оповідки про війну, навіть радіо скрутив. А коли хлопця висадили, преспокійно взяв за свої послуги 300 грн. За відстань у сім км….

Рома, Ярик, Сашко, Ігор, їх ровесники на передовій. І дорослі, цілком собі міцні чоловіки по той, другий бік…

Діти тримають над нами небо. Щоб музчіни стригли бабло…», – написала Оксана.


Коментарі

X

Підпишіться на нашу розсилку новин