ДАП, кіборги

Першу групу терористів пропустили ближче, а потім знищили. А полонених бойовиків заманили в пастку товариші, які запросили підкріплення.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник Президента Юрій Бірюков, передає Корупція.інфо

"Я рідко "піарю"79-у бригаду, так-так. Ні, я щиро це кажу: на тлі того ЩО і ЯК робить 79я бригада – вони, поки що, обділені і увагою преси та нагородами. Колись ми це виправимо, колись ми зможемо розповісти значно більше. а поки – один з епізодів роботи 79. Тетяна Ричкова виклала фото, а я додам відео спілкування з одним з "кухарів" (соррі за поганий звук, Dmitry Marchenko класнючий друг і боєць, але паршивий оператор ) ", – написав він.

 

"Сепар так часто і так голосно розповідали про те, що вони взяли ДАП (Донецький аеропорт. – Ред.), Що самі напевно в це повірили. І сьогодні пішли собі, розслаблені, на метеовишку. Перша група була пропущена ближче, а потім знищена. Кількох взяли в полон і попросили їх по рації запросити підкріплення. Підкріплення прийшло, вів їх у бій заступник Гіві. Ну … Той же результат. Плюс ще десяток полонених ", – зазначив радник Президента.

"Результат "контролю" Донецького аеропорту сепарів: багато 200-их (включаючи командира штурмової групи), півтора десятка полонених. І це лише один з епізодів за сьогодні", – резюмував Бірюков.