У Сумах  представника “Правого сектору” Олександра Іваніну застрелили біля під’їзду будинку, в якому він проживав. Трагедія сталася на очах у його дружини.

Керівник обласного осередку Сергій Супрун у своєму фейсбуці висвітлив цей моторошний інцидент. Активісту було лише 29 років.

Як розповів Супрун в коментарі Суспільному, приблизно о 21:00 Іваніна з дружиною Анною приїхали до свого будинку на автомобілі. Активіст вийшов на вулицю, аби забрати речі у багажнику. За словами свідків, у той час неподалік на лавці вже сидів якийсь чоловік. Коли невідомий побачив Олександра, відкрив стрілянину. За інформацією 24 каналу, загалом було до 8 пострілів – ймовірно, із пістолета Макарова.

Своєю чергою, очільник осередку “Правого сектору” пов’язує напад з антикримінальною діяльністю свого товариша. Як аргумент він навів те, що Іваніна “висвітлював діяльність певних осіб”.

Голова політичної партії “Правий Сектор” у Сумській області Олександр Кукса описує загиблого як “людину, яка боролася з річною нечистю”.

Очільник Сумської ОДА Дмитро Живицький відреагував на вбивство члена “Правого сектору” Олександра Іваніни та наголосив, що це неприпустимо.

Політик відзначив, що Іваніну нахабно вбили біля під’їзду свого будинку. Живицький додав, що ніхто не має права позбавляти життя іншого.

Це жахливо і неприпустимо, – наголосив глава ОДА.

У день вбивства Іваніна виступав у мерії. Видання “Данкор” пише, що він критикував владу й маршрутників та виступав за зниження тарифів на проїзд у транспорті.