Виглядає все так, що Володимир Путін хоче повернути свого кума Віктора Медведчука у велику політику. Підтвердженням цього є те, що російська делегація у ТКГ почала вимагати замінити нардепку Галину Третьякову у гуманітарній підгрупі саме на кума Путіна.

https://www.youtube.com/watch?v=Z41Gi9q08ns
Вимога прозвучала під час її засідання 27 жовтня. Про це розповів представник української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу журналіст Сергій Гармаш.

За словами Гармаша, “російська сторона знову фактично заблокувала всі питання гуманітарної підгрупи”.

Тепер вони вже диктують нам, кого включати до нашої делегації. Точніше, вимагають прибрати з неї офіційного представника України Галину Третьякову і замінити її на Медведчука. Бажають мати справу тільки з кумом Путіна, – написав журналіст.

Сьогодні це означає й те, що питання обміну полоненими й утримуваними особами не рухаються – саме через позицію росіян. Вони регулярно висувають “абсолютно абсурдні й нездійсненні вимоги”.

Сергій Гармаш також зауважив, що росіян у ТКГ дуже цікавило:

  • Пояснення застосування дронів Bayraktar на Донбасі: “Ми підтвердили цей факт – нагадавши, що російські безпілотники “Орлан-10″ давно баражують у нашому небі на Донбасі”.
  • Питання затриманого в Україні бойовика Андрія Косяка – громадянина Росії. Утім, як зазначив Гармаш, “Косяк сидітиме, поки український суд не прийме щодо нього правове рішення”.

Своєю чергою Єлизавета Богуцька зробила на своїй сторінці в Фейсбук допис про те, що Німеччина публічно висловила стурбованість, публічно висловила стурбованість Франція та товариш Пєсков висловив стурбованість Кремля…

Ось так, одним вильотом ударного безпілотника ЗСУ, з декоративним бомбометанням по одній гарматі, дбайливо розміщеній Кремлем на окупованій території України, можна розкрити найтаємніші карти в Берліні, Парижі та Кремлі одночасно.

p.s. «Байрактар», я вам скажу – штука, яка дає розуміння реальності гірше за будь-які «штирлиці» з «ріхардами зорге», разом узятих.