Про це Луценко повідомила в кулуарах Верховної Ради, розповідаючи про вчорашню зустріч фракції БПП із президентом Петром Порошенком, передає Корупція.Інфо
Популярне: Про це ніхто не здогадувався! Слідчий розповів про боягузливий вчинок водія “Туарега”
"Розділяймо питання розриву дипломатичних відносин від стратегії президента з реінтеграції Донбасу. Президент як головнокомандувач запропонував свою стратегію щодо повернення тимчасово окупованих територій. Питання розриву дипломатичних відносин може регулюватися окремих законом, окремою процедурою, а не однією поправкою, щоб попіаритися на цьому питанні. Це повинен бути зовсім інший закон, і якщо законодавці, які внесли в запропоновану президентом стратегію, бачать таку можливість, нехай вони запропонують окремий закон. Це не може бути один рядок на два речення. Це повинен бути закон, це повинна бути прописана процедура, як діють ті чи інші органи, відкриваємо-закриваємо кордони і дуже багато процедурних питань. Це не питання закону про реінтеграцію Донбасу", – сказала І.Луценко журналістам у четвер у кулуарах парламенту, озвучуючи свою позицію про ініціативу розриву дипвідносин з РФ.
Це взагалі не компетенція Ради, – Денисенко
Напередодні, за результатами зустрічі фракції БПП з президентом Порошенко нардеп (БПП) Іван Вінник повідомив: "Президент не підтримує ідею розриву дипломатичних відносин з Росією".
Раніше російське видання "Комерсант" з посиланням на джерела в українському парламенті писало, що Верховна Рада на наступному тижні може проголосувати за розрив дипломатичних відносин із Росією.
Пізніше народний депутат (БПП), секретар Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Іван Вінник прокоментував для Цензор.НЕТ опубліковану низкою російських ЗМІ інформацію про те, що до другого читання в законопроект про реінтеграцію Донбасу (№7163) буде внесено пункт про розрив дипвідносин з Росією.
Так, на його думку, якщо Україна визнає РФ країною-агресором, то буде зобов'язана розірвати з нею дипломатичні відносини.
Дипломатичні відносини між Україною та Російською Федерацією було встановлено 14 лютого 1992 року. У 2014 році Москва і Київ відкликали своїх послів.