Відомий український політик Ілля Ківа офіційно визнаний психічно хворим, передає Корупція.Інфо.

Таку заяву на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук зробив журналіст Василь Крутчак. Чоловік розповів, що глава "Соціалістичної партії" не тільки знаходився на обліку, але і отримував допомогу по інвалідності. Ківа отримував виплати з 2012 по 2016 рік. Журналіст звинуватив близьких соратників політика Авакова і Корчинського в тому, що продовжуючи підтримувати Іллю, вони не повідомили про його захворювання.

Популярне: "П'ятим керівником України буде жінка, яку влада буде…": Хто стане 5 президентом, пророцтво Ванги яке справджується

«Велике спасибі, Арсену Авакову і Дмитру Корчинському за те, що проштовхують в політику Іллю Ківу і тим самим не забувають нагадувати українцям, що ті бидло», – сказано в повідомленні.

Як доказ своїх слів Василь опублікував відповідні документи про психологічний розлад.

Нагадаємо, що з політиком пов'язано безліч скандалов. В 2014 році бійці батальйону "Полтавщини", де Ілля був командиром, написали заяву проти свого командира, якого звинувачували в надмірному вживанні алкоголю і знущанням над військовими. Гучним став ще один момент, коли Ківа ходив в поїзді з пістолем, діставши його з кобури.