Ще кілька років тому Юлія Тимошенко користувалася величезним авторитетом в Україні, однак зараз вона навіть не в змозі закликати людей на мітинги проти земельної реформи. Така заява пролунала від українського політолога Ростислава Іщенка.

Він нагадав, що у Тимошенко низький рейтинг, і рости він вже ніколи не буде. Політолог пригадав пКатерину Брешко-Брешковску, так звану бабусю російської революції, і порівняв Тимошенко з цією жінкою. Іщенко упевнений, що лідер «Батьківщини отримає своє місце «на бідність», але не більше цього. Він упевнений, що в майбутньому всі найважливіші питання в країні будуть вирішуватися без участі цього політика. Також Іщенко порадив Тимошенко і далі ходити по різних мітингах. «Тому нехай собі ходить по мітингах. Це теж свідчення того, наскільки впали її можливості: раніше вона не ходила по чужих мітингах, а збирала свої », – додав експерт.

Потрібно відзначити, що раніше Тимошенко, а також Святослав Вакарчук приєдналися до закликів колишнього гаранта Петра Порошенка прийти на акції протесту проти земельної реформи. Сам Порошенко тоді з’явився на акцію, однак українці так і не дочекалися Юлію Володимирівну.