Колишній прес-аташе посольства Грузії в Україні Бачо Корчілава вибачився перед українцями за те, що грузинська делегація не голосувала у ПАРЄ за історичну резолюцію по Україні.

"Я не думав, і не повірив би що після 2008 року хтось із моїх співвітчизників буде намагатися допомагати Путіну", – написав він на сторінці в Facebook, передає Корупція Інфо.

"Грузинську делегацію представляли чотири депутати Манана Кобахідзе, Ека Беселія, Гугули Маградзе і Звіад Квачантирадзе. Я цих людей знаю, і то не дуже добре тільки Еку Беселія. Хоча я не маю ніякого відношення до всього цього, я все одно прошу вибачення у всіх українців. Ці четверо не вся Грузія. Ми все одно переможемо", – звернувся Корчілава.

Нагадаємо, грузинська делегація не підтримала в Парламентській асамблеї Ради Європи резолюцію щодо України.

12 жовтня ПАРЄ прийняла дві резолюції щодо України із запропонованими поправками – звіт німецького політика Марі-Луїза Бек і чеського депутата Христини Zelenkovoj по Донбасу. Конфлікт на Донбасі визнаний російською агресією, проведення виборів на окупованих територіях в нинішніх умовах визнано неможливим через небезпеки. Крім того, були засуджені вибори в Держдуму РФ, проведені на території анексованого Криму.