Відомий педіатр Євген Комаровський пожартував над людьми, які виступають проти дитячих щеплень. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook., передає Корупція.Інфо.

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цю інформацію.

Комаровський прокоментував заклики деяких батьків про те, що лікарі повинні гарантувати безпеку щеплення. 

"Вчора отримав шикарного листа, в якому молода мати висловила готовність прищепити власну дитину "виключно з поваги до вас, доктор". Умова одна: "нехай мені гарантують, що все буде нормально". Взагалі тема гарантій — одна з найпопулярніших в русі борців з щепленнями. По інтернету "баранячими стадами" кочують тисячі заздалегідь підготовлених папірців, які треба дати лікарям підписати перед згодою на щеплення. Пропоную розвивати тему!", – написав він.

Комаровський опублікував фото зобов'язання про гарантії для водіїв, натякаючи на абсурдність пропозицій стурбованих батьків. 

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цей пост. 

"Життя взагалі страшна штука – від неї вмирають навіть. І це, напевно, єдина гарантія, яку на цій Землі можна отримати, причому без будь-яких підтверджень і документів. То вже як піде… А щодо дітей… Кожен батько в будь-якому разі бере на себе відповідальність за наслідки своїх рішень, як би їм не хотілося спихнути це на інших. Вакцинуєш – будь готовий до того, що у дитини може бути індивідуальна реакція, не вакцинуєш – будь готовий до наслідків від болячок, аж до самої смерті. Але якщо людина не готова відповідати за свої вчинки, то в будь-якому випадку знайде винного – і того лікаря, який вакцинував і того, який "не врятував". Проза життя", – пише Поліна Субач.

"Хто застрахований від ускладнень? Навіть від вітамінки може трапитися анафілактичний шок. Та що там вітамінки?! На рибу і арахіс може! Значить відсоток на страховку потрібно включати у вартість всього. Навіть у вартість черевик – раптом вони виявляться слизькими і користувач черевик зламає руку? Хто гарантує, що буде не так?", – пише Олексій Риков. 

Додамо, що Доктор Комаровський — це Євген Олегович Комаровський (нар. 15 жовтня 1960, Харків, Україна) — дитячий лікар, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії і телеведучий, веде передачу «Школа доктора Комаровського».

Методику доктора по догляду і вихованню дитини відрізняє простота, доступність, ефективність і адаптованість до сучасних умов та вітчизняної ментальності, за що його нерідко називають «українським Споком».

 

 

 

 

 

 

 


 

Популярне: "Впав і не подає ознак життя": Чоловік помер від невідомого укола в туалеті піцерії