Те, що на подвір’ях дитсадків, шкіл, у підвалах і під’їздах багатоповерхівок, у підземних переходах чи у закинутих гаражах часто полюбляють “тусити” наркозалежні – не секрет, а, на жаль, наша прикра і небезпечна реальність. Наркомани після себе на лавочках і вулицях, у поштових скриньках і на сходових майданчиках, у кущах і на зупинках залишають горе-подарунки – використані, часто заражені шприци, на які пізніше хтось випадково може наткнутись і вколотись. СНІД, ВІЛ, гепатити – можуть загрожувати будь-кому, хто вколеться голкою, передає Корупція.Інфо

Популярне: Вже цього місяця! ФОПи, які закрилися перевірить Державна фіскальна служба

Відтак, батьки товкмачать своєму чаду змалечку, аби діти в жодному разі не брали до рук ані шприців, ані побитого скла, цвяхів чи будь-яких гострих предметів! А також застерігають обходити десятою дорогою тих, хто посеред білого дня “приймає дозу”! Часто, до слова, такі речі відбуваються прямо на дитячих майданчиках, тому і відповідно шприци потім валяються під гойдалками, на каруселях. “Пошта” нещодавно писала про алкоголізм на дитячих майданчиках, що теж є неабияким поширеним явищем у культурному Львові. Але і наркомани орудують на дитячих територіях чи поблизу них. Це жах! Дитину страшно випустити на вулицю: у під’їздах шприци, на дитмайданчиках шприци, у парку теж не без них! 

Під небезпекою також і дорослі, які гуляють тими ж стежками, живуть у тих же під’їздах чи щодня ходять поруч із “притонами”. Зрештою, всі, мабуть, пам’ятають, як ходили чутки, що у львівському транспорті хтось людей зараженими шприцами штрикає… Всім тоді було страшно.

На одній з вулиць Львова, на території, де бавляться діти, знову були виявлені використані шприци.