Офіс реформ, який очолює Міхеїл Саакашвілі, тісно взаємодіє з Кабінетом міністрів у своїй діяльності і найближчим часом громадськість зможе побачити результат цієї співпраці.

Зокрема, глава Виконавчого комітету реформ разом зі своїми колегами відвідує засідання уряду і пропонує і розробляє різні зміни в країні.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю НВ.

Шмигаль каже, що уряд регулярно запрошує Саакашвілі і представників Офісу реформ на наради Кабміну, на яких обговорюють різні реформи.

“Починаючи від реформи Державної архітектурно-будівельної інспекції до тих нарад, які ми проводимо по можливій реформі митниці, податкової служби, інших реформ, які є у нас в країні … Плюс проведення реформ – також в робочому порядку у нас все відбувається, без всяких інтриг, без будь-яких підкилимних речей, дуже прозора і чітка робота. Навіть, чесно кажучи, в певні моменти я отримую задоволення від того діалогу і тих напрацювань, ідей і пропозицій, які у нас є щодо реформ і роботи над цими речами ” , – розповів глава українського уряду.

Також Шмигаль нагадав, що у Міхеїла Саакашвілі є досвід в реформуванні країни, який він отримав під час президентства в Грузії. За його словами, Офіс реформ є “частинкою команди, яка готує пропозиції щодо проведення та реалізації реформ”.

“Перше – ми взаємодіємо. Я думаю, що ви побачите і результат цієї взаємодії, і ефект від цієї взаємодії … Ми зараз хочемо зробити єдиний інвестиційний орган, щоб не було в Офісі президента одне вікно, в уряді – інше, парламент – по третьому. Ми хочемо об’єднати Invest in Ukraine, зовсім оновити його роботу, зробити його повноцінним і дуже дієвим, дуже відкритим для інвесторів і працюємо зараз над цим “, – сказав Шмигаль.

А ще не так давно Саакашвілі різко прокоментував діяльність уряду Шмигаля і розкритикував в пух і прах новий законопроект, який передбачає введення нових податків на смартфони і на папір.