У посольстві Китаю в Казахстані попередили своїх громадян, які перебувають на території цієї держави, про виявлення там невідомої пневмонії, потенційно більш небезпечноюї ніж Covid-19.

Дипломати послалися на повідомлення казахстанських ЗМІ про те, що з середини червня в регіонах Казахстану значно зросла захворюваність на пневмонію. При цьому в Міністерстві охорони здоров’я Казахстану заявили, що інформація про виявлення невідомої пневмонії, більш смертоносної, ніж Covid-19, не відповідає дійсності.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) знаходиться в контакті з владою Казахстану на тлі попередження від китайського посольства про невідомомий вид смертоносної пневмонії, повідомив РІА Новини представник організації.

У ЗМІ повідомляють, що у хворих є симптоми коронавіруса, але тести на Covid-19 негативні.

“Смертність від цієї хвороби набагато вища, ніж від нової інфекції (Covid-19 – Ред.). Міністерство охорони здоров’я Казахстану та інші установи проводять порівняльне дослідження вірусу пневмонії, і остаточне визначення не прийнято”, – зазначено в повідомленні.

Посольство Китаю в Казахстані закликає китайських громадян, які є в нашій країні, звернути увагу на цю ситуацію і вжити заходів обережності.