У Львові містяни збунтувалися через тотальну неповагу до пасажирів у маршрутках.

Львів’яни обурюються якістю надання послуг у громадському транспорті Львова і наголошують, що ситуація “в місті не змінюється багато років”. Львів’янин Василь Васильчук звернувся до міської влади з проханням повпливати на водіїв маршрутного таксі, тому що таке відношення до людей не припустиме.

“Виходжу біля “Магнусу” (зупинка), а там водії 6-го та 52-го маршруту вирішують конфлікт між собою, прямо посеред дороги, заблокувавши проїзд на 5 хвилин повністю, в цей час трамвай і ще чотири автобуси чекають”, – бідкається львів’янин.

Львів’янин описав, що така поведінка водіїв маршруток непоодинока. Менш ніж за годину з ним знову стався неприємний інцидент. На зупинку під’їхав автобус, якого він та інші львів’яни довго чекали. Маршрутник зупинив автомобіль далеко за межами зупинки, щоб встигнути на потрібний автобус містяни почали бігти, Василь Васильчук теж поспішив до авто. Але тільки чоловік доторкнувся до поручня водій почав їхати, закриваючи двері. На щастя, львів’янину вдалося відстрибнути та уникнути нещасного випадку.

Буквально через п’ять хвилин після цього інциденту до зупинки під’їхала нова маршрутка. Тут водій почав бідкатися на тему натискань без потреб на кнопки.

“Бачте він зупинився, а ніхто не вийшов, сердито оголосив, що наступна зупинка буде аж через дві і продовжуючи виговорювати те, що накопичилося за день, помчав наздоганяти колегу камікадзе”, – розповів чоловік.

Львів’янин бідкається, що в усіх маршрутках міста тотальна неповага до пасажира. Водії можуть грубіянити, порушувати ПДР, влаштовувати перегони з іншими маршрутними таксі й при цьому жодним чином не реагують на зауваження містян.